Genel

Betpas Mobil Ödeme Nedir?

Betpas Mobil Ödeme Nedir?

10 yıldır Türkiye bahis ve oyun sektöründe yer alan Betpas ödeme yöntemleri hızlıdır. Üyeler ödeme işlemlerini istedikleri ödeme kanalı üzerinden yapabilir. Betpas mobil ödeme nedir: mobil cihazlardan ödeme almadır.

Bet pas, geniş ödeme alternatifleri barındırır. Her üyenin işlem yaparken sıkıntı yaşamayacağı yöntemleri sunar. Bu yöntemlerde gerekli koşullar sağlandığı zaman tamamlanma süreleri 24 saati geçmez. Sitenin ödeme işlemlerinde genel kuralları ve seçilen ödeme şekline özgü kurallarına üyeler riayet etmek zorundadır. Aksi halde işlemleri sistem onayından geçemez. Ödeme seçenekleri yatırım işlemleri için de kullanılır ve kullanılan her yöntem üyelere farklı ödüller kazandırır.

Betpas Ödemeleri Standart Kuralları Nelerdir?

 • Betpas mobil ödeme nedir: üyeler telefon numaraları üzerinden ödeme yapabilir. Sitenin ödeme seçeneklerine eklenen her yöntem bilgilendirmesi üyelere yapılır.
 • Cep bank ödeme şeklinde telefon numaraları kullanılır. Tercih edilen bankada bulunan telefon numarasını kullanma işlemlerde sorun çıkmaması için gerekli ve önemlidir.
 • Kullanılan cep bank sitenin en seri para yatırım ve çekim işlemlerini sunar. İşlemlerin zaman dilimi 15 dakika veya 2 saat olarak belirtilir. Yaşanan zaman aşımlarında canlı destek bilgilendirilmelidir.
 • Siteden ödeme alma için kesin bir zaman dilimi bulunmaz. İsteyen üyeler her zaman ödeme talebinde bulunabilir. Ödeme talepleri incelendikten sonra kurallara uygunsa onaylanır.
 • Ona sonrasında ödeme zamanları farklı nedenlerle uzayabilir. Belirtilen ödeme yöntemi ve banka bilgileri ödeme zamanlarını etkileyen unsurlardır.
 • Çıkan sorunlarda ödeme talepleri durdurulur ve tutar üyenin hesabına tekrar geçirilir.
 • Kullanıcının hesabına bonus yüklenmiş ise ödülün devir şartları gerçekleştikten sonra ödeme alınabilir.
 • İlk para yatırım tamamlanır ve tutar tamamen kullanılırsa para çekimi yapılabilir.

Betpas Ödeme Yöntemleri ve Ödeme Limitleri

Betpas ödeme işlemleri sitenin iş birliği olan bankalar aracığı ile gerçekleştirilir. Bankaların bilgilerine siteye üye olan kişiler giriş yaparak erişebilirler. İlave edilen ödeme yöntemleri ila yöntemlerin ödeme miktarlarının bilgileri sistem üzerinden e- posta ile üyelere ulaştırılır. Betpas ödeme seçenekleriyle minimum para çekim bilgileri;

 • Anlaşmalı bankaların hepsiyle havale işlemi yapılabilir ve işlemin en düşük tutarı 100 TL.
 • Papara seçeneğini her an kullanılabilir ve 100 TL alt sınırı vardır.
 • Sitenin alternatif ödeme yolarından bir tanesi en az 100 ödeme yapan TL nakittir.
 • Betpas e-para bozdur seçeneği hafta sonları dahil her zaman gerçekleştirilir ve en alt sınır 100 TL, çekim süresi ise 30 dakika.
 • Ecopayz 7/24 çekim fırsatı sağlar, 100 TL çekim limiti ile en hızlı ödeme yollarından bir tanesidir.
 • Neteller 100 TL çekilebilir ancak Türkiye’ de işlem süresi belirtilen 30 dakikanın üzerindedir. Üyelerin ödeme istemlerinden bu ayrıntıya dikkat etmeleri gerekir.

Sayılan ödeme yöntemlerine ve limitlere bağlı kalarak yapılan çekim işlemlerinde herhangi bir sorun ortaya çıktığı belirtilmemiştir. Yaşanan ödeme sorunların geneli üyelerin yaptıkları basit hataların sonucunda gelişen ve çözülmeleri fazla zaman almayan sorunlardır.

Betpas Mobil Yatırım İşlemleri Nasıl Yapılır?

Betpas mobil ödeme nedir: mobil uygulamadan ödeme işlemlerinin yapılmasıdır. Para yatırımların üye kayıtlarından sonra oyunlara giriş ve bonuslardan yaralanma için gerçekleştirilmesi gereken şarttır. Para yatırımı için kullanılan yöntem para çekme işlemleri içinde kullanılacak yöntemi belirler. Mobil para yatırma işlemi;

 • Kurallara uygun yapılma şartı olmasından dolayı üyelerin kuralları öğrenmesi gerekir.
 • Mobil uygulama giriş yapıldıktan sonra uygulama üzerinden yatırım yap seçeneği bulunur.
 • Sitenin kullandığı banka hesap bilgilerine ödeme yöntemlerinin içerisinden ulaşılır.
 • Yatırım tutarı limitlere göre girilir ve işlemin tamamlanması için yatır tuşuna basılır.

Yatırım gerçekleştikten sonra yatırımlar için verilen ödülleri üyeler canlı destekle iletişim kurarak alırlar.

Betpas Mobil Ödeme Bonusları Var Mı?

Betpas sitesinin üyelerine verdiği ödüller arasında ödeme bonuslarının büyük bir yeri vardır. Bu bonuslar belirli yatırım koşullarına göre yapılan para yatırımlarından sonra üyelerin hesaplarına tanımlanır. Tanımlama işlemlerinin sitenin müşteri hizmet seçeneklerinden olan canlı destek ekibi yapar.

Bonusların göze çarpanları ilk yatırım, hoş geldin bonusu, kayıp bonuslarıdır. Bonusların her birinin bir defa kullanım hakkı vardır. Bazı bonusları farklı günlerde hesaba tanımlı olan ödüller yoksa tekrar kullanılabilir. Ödüllerin özgün şartlarının öğrenilmesi sonradan problem yaşanmasını engeller.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu